Pravidelné aktivity

V školskom roku 2020 / 2021 máme pre Vás pripravené tieto pravidelné aktivity:

Happy Gym

Zábavnou formou deti rozvíjajú psychomotorickú, sociálnu, citovú, rečovú a rozumovú stránku. Vykonávajú rôzne pohybové aktivity, ktoré zabezpečia ich zdravý vývin, zlepšujú koordináciu a rovnováhu v chôdzi a v pohybe, rozvíjajú orientáciu v priestore, zlepšujú celkový vývoj svojej telesnej schémy. Cvičenie slúži aj ako prevencia proti plochým nôžkam a valgóznym členkom. Deti si zlepšujú jemnú motoriku, reč a pamäť. 

Vekové odporúčanie - 3 skupiny:

malkáči (12-18 mesiacov) - Utorok, 9:00

veľkáči (18-24 mesiacov) - Utorok, 10:00

juniori (24-36 mesiacov) - Utorok, 11:00

Machuľko

Na tvorivých dielničkách s milým názvom Machuľko budeme maľovať, lepiť, strihať, modelovať, otláčať... skrátka tvoriť a tešiť sa z nekonečných možností, ktoré detská fantázia ponúka. 

Krúžok budú viesť naše členky - Erika Polakovičová a Majka Krajčová a bude prebiehať vždy v stredu o 10:00. Na krúžok je potrebné sa prihlásiť na mailovej adrese [email protected].

Vekové odporúčanie - od 2 rokov.

Angličtina pre najmenších

Veselou, hravou a nenáročnou formou sa deti zblížia s cudzím jazykom. Na jednotlivých lekciách budú detičky spolu skákať na fit loptách, spoznávať zvieratká, farby, aktivity bežného života, kresliť a aj si niečo zaspievajú.

Na všetkých Vás sa už teší naša členka Ivka Jeziorská, spolu s jej plyšovým pomocníkom Alfiem. Krúžok bude prebiehať vždy vo štvrtok o 9:30.

Vekové odporúčanie - od 2 rokov. Prihlasovať sa môžete na adrese [email protected]

Montessori hernička

Montessori hernička inšpirovaná pedagogikou Marie Montessori, ktorá už pred 100 rokmi v Taliansku navrhla nový prístup k výchove, založený na podpore a rešpekte. Počas našich stretnutí sa budeme snažiť podporiť u detičiek ich senzitívne obdobia formou hier s rôznymi, nie len montessori pomôckami. Budú si rozvíjať motorické schopnosti, ponúkneme im zmyslové podnety, pri ktorých sa zapojí zrak, sluch, hmat, chuť, čuch a pohyb.

Hry vo väčšej miere prebiehajú jednotlivo na koberčekoch (ohraničených plochách), alebo za stolíkom. Deti sa tak učia sústredeniu, vedú sa k samostatnosti, k udržaniu poriadku. Samozrejme sa nebránime ani spoločným aktivitám. Krúžok bude viesť naša členka - Darinka Fukasová a tešiť sa naň môžete vždy v piatok o 9:30.

Na krúžok je potrebné sa prihlásiť na mailovej adrese [email protected] Vekové odporúčanie - od 2 rokov. 

Pozrite si prehľadný rozvrh plánovaných aktivít.

Close Menu