Pravidelné aktivity

V školskom roku 2019 / 2020 máme pre Vás pripravené tieto pravidelné aktivity:

Hudobno-pohybové hry

Na hudobno-pohybových hrách si spoločne rozhýbeme celé telo, zatancujeme si a pri milých detských pesničkách sa spoločne aj zahráme. Krúžok je rozdelený do dvoch skupín podľa veku - viesť ich budú naše členky Evka Zdutová (mladšie detičky) a Zuzka Holosová (staršie detičky). Na krúžok je potrebné sa prihlásiť na mailovej adrese [email protected].

Vekové odporúčanie:

1 - 2 roky (Streda, 10:00)

pozn. Je dobré, aby detičky už vedeli chodiť.

od 2 rokov (Utorok, 10:00)

Angličtina pre najmenších

Veselou, hravou a nenáročnou formou sa deti zblížia s cudzím jazykom. Na jednotlivých lekciách budú detičky spolu skákať na fit loptách, spoznávať zvieratká, farby, aktivity bežného života, kresliť a aj si niečo zaspievajú.

Na všetkých Vás sa už teší naša členka Ivka Jeziorská, spolu s jej plyšovým pomocníkom Alfiem. Krúžok bude prebiehať vždy vo štvrtok o 9:30.

Vekové odporúčanie - cca od 1 roka, ale pokojne môžete svoju účasť prekonzultovať priamo s Ivkou. Prihlasovať sa môžete na adrese [email protected]

Cvičenie s fyzioterapeutkou

Ponúkame Vám cvičenie pod vedením študentky fyzioterapie Zdenky Brachňákovej - ide o cvičenie pre maminy - kruhový tréning na spevnenie celého tela (Streda, 17:00 - 18:00) a cvičenie pre tehotné (Streda, 18:10 - 19:00) Prihlasovanie prebieha na mailovej adrese 

 [email protected]

Pozrite si prehľadný rozvrh plánovaných aktivít.

Close Menu