Aktuálne

  • Radi by sme Vám dali do pozornosti aj niekoľko akcií, ktoré neorganizujeme my, ale sme radi, keď môžu použité veci dostať druhú šancu a nekončia zbytočne v smetných košoch, preto zdieľame - ide o darovaciu burzu v Komunitnom centre Sásová, burzu spoločenských šiat a detských kostýmov vo Zvolene a napokon susedskú burzu (swap) v KC Havranské. Bližšie informácie nájdete na plagátikoch dole. Príďte!
  • Pozor, zmena! Prednášku o fyzioterapii dýchacích ciest s názvom "Soplík, vyskoč von!" prekladáme na 23.1.2020 o 17:00. V nadväznosti na ňu potom 30.1.2020 17:00 pripravujeme aj praktický workshop na nácvik konkrétnych odhlieňovacích techník.
    Trápia Vaše deti neustále nádchy a soplíky? Alebo si neviete rady s často upchatým nosom? Príďte a dozviete sa viac o tom, ako si v týchto situáciách poradiť a podporiť liečbu či skrátiť jej dĺžku. Porozprávame sa v skratke o anatómii dýchacích ciest, dýchaní ako takom a prejdeme si dostupné odhlieňovacie techniky. Povieme si, aký je prirodzený mechanizmus dychu a tiež patológia dychu. Ukážeme si a vyskúšame dýchaciu gymnastiku. 
  • Kariérny Kompas, In Energy a Materské centrum Mamina vás pozývajú na sériu 4 workshopov zážitkového kariérového poradenstva. Ak sa zamýšľate nad tým, ako ďalej po rodičovskej dovolenke, tieto workshopy môžu byť pre Vás to pravé. Viac informácií nájdete tu.
  • Bezplatná možnosť zúčastniť sa individuálnych konzultácií a workshopov kariérového poradenstva v našom centre pokračuje do apríla 2020. Ak sa potrebujete poradiť ohľadom vášho ďalšieho kariérového smerovania po materskej dovolenke, kontaktujte našu kariérovú poradkyňu Mišku Valicovú na tel. čísle 0904 455 653. 
  • Nezabudnite si pred každou návštevou centra pozrieť náš kalendár, nájdete v ňom aktuálne informácie o prípadnom zatvorení 😉
Close Menu