Aktuálne

 • Materské centrum Mamina pozýva všetkých rodičov či starých rodičov spoznávať spoločne s deťmi blízke či širšie okolie Banskej Bystrice! Prvý výlet sa uskutoční dňa 26.5.2022 v Laskomerskej doline. Stretneme sa o 9:30 na zastávke pred Rooseveltovou nemocnicou. Odtiaľ prejdeme pešo do krásneho prostredia Laskomerskej doliny, kde si spravíme malý piknik. Z Laskomerskej doliny prejdeme na ulicu Severná, odkiaľ je prístupná hromadná doprava. Trasa je nenáročná, prevažne z kopca a vhodná aj pre kočíky. Plánované ukončenie výletu je cca o 11:30.Prihlasovanie na [email protected], alebo FB MC Mamina. V prípade nepriaznivého počasia sa výlet presunie. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Markétku na tel. č. 0908906680.

  Integračné aktivity sú podporené z výzvy Komunitnej nadácie Zdravé mesto.

  Центр матері Mamina щиро кличе всіх батьків, дідусів і бабусів разом із дітьми відвідати близькі чи віддале куточки Банської Бистриці!Перша екскурсія відбудеться 26.05.2022 в Laskomerskej долині. Зустрінемось о 9:30 на зупинці перед Rooseveltovou nemocnicou. Звідти ми пішки підемо в долину, де зробимо малий пікнік. Потім ми підемо на вулицю Severná, звідки уже громадським транспортом можна дістатись до любого місця. Траса не тяжка, можна взяти з собою коляску. Плануємо закінчити екскурсію приблизно пів дванадцятої.

  Усі бажаючі пишіть нам на пошту [email protected] або у фейсбук MC Mamina.У випадку поганої погоди наша екскурсія перенесеться на наступний тиждень.У випадку любих питань может контактувати пані Маркету за номером 0908906680.

 • Naše materské centrum Mamina pokračuje v pomoci pre rodiny z Ukrajiny. Stretnutia prebiehajú vždy v piatok v čase od 9:00-12:00. Detičky majú k dispozícii herničku, rôzne kreatívne aktivity a rodičia kurz slovenčiny. Vstup je bezplatný. 
 • Наш материнський центр «Маміна» продовжує допомагати родинам з України. Завжди по п’ятницях відбуваються зустрічі сімей з 9:00 до 12:00. Діти мають у своєму розпорядженні ігрову кімнату, різноманітні творчі заходи, а батьки – курс словацької мови. Вхід безкоштовний.
 • Srdečne Vás pozývame na stretnutia podpornej skupiny pre mamy "JEDNA PRE DRUHÚ". Prvé stretnutie začína 21.4.2022 od 17.00 hod.. So psychologičkou Mgr. Barborou Surovcovou PhD. sa budeme rozprávať na zaujímavé témy, ktoré sa týkajú každej mamy. Stretnutia budú prebiehať bez detičiek. Budeme sa stretávať v 6 cykloch v uzavretej skupine každý druhý štvrtok. Príďte si k nám mentálne oddýchnuť od každodenných starostí. Prihlásiť sa môžete na [email protected] Príspevok : 3 eur
 • Vzhľadom na zmenu opatrení sa ruší povinnosť nosiť respirátor v našom Materskom centre. Nosenie respirátorov má však stále význam najmä pre rizikové skupiny osôb, pre starších, chronicky chorých a nezaočkovaných ľudí. 
 • Milé mamičky! Novú ponuku krúžkov si môžete pozrieť v našej sekcii Pravidelné aktivity. Veríme, že si vyberiete a tešíme sa na Vás!
 • Milé maminky, termíny predpôrodného kurzu na rok 2022 sú už k dispozícii.
  Prihlásiť sa môžete tu: https://forms.gle/r5BZhMP67YodWYwr6
 • Každú stredu v čase od 10:30 do 11:30 hod. ponúkame bezplatné právne poradenstvo s JUDr. Janou Jandovou v rámci projektu Rovnosť šancí pre každého. Veľmi radi vám sprostredkujeme stretnutie aj mimo tohto termínu. Neváhajte sa na nás obrátiť na emailovej adrese: [email protected] 
 • Tiež by sme Vás radi upozornili na zmenu cenníka vstupov do herne. Ten si môžete pozrieť na danom linku https://www.mcmamina.sk/nova_stranka/cennik/
Close Menu