Aktuálne

  • 26.4.2019 rozbiehame ďalší Kurz pre rodičov - tentokrát určený rodičom detí do 10 rokov. Bližšie informácie nájdete na plagátiku. Na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť.
  • V spolupráci s Mestom Banská Bystrica Vás 2.5.2019 o 17:30 pozývame na bezplatný kurz háčkovania, na ktorom budeme spoločne vytvárať chobotničky. Tieto budú venované opusteným deťom a Centru Návrat v Banskej Bystrici.

Kurz je vhodný pre všetky vekové kategórie, laikov aj skúsených, postup je jednoduchý. Z kapacitných dôvodov Vás prosíme, aby ste sa prihlásili buď na e-mailovej adrese [email protected], alebo potvrdili svoju účasť priamo v tomto evente. Je aj dobré, ak nám napíšete, či si prinesiete svoj vlastný háčik (veľkosť 2,5 až 3), v inom prípade Vám ho centrum zadarmo zabezpečí ako aj ostatný materiál.

  • Aj tento rok budeme radi, ak s nami budete spoznávať okolie Banskej Bystrice. Pozývame Vás preto na sériu jarných výletov do prírody. Ich prehľad nájdete spísaný na plagátiku nižšie. Tešíme sa na Vás!
  • Milí naši návštevníci, keďže ešte stále nemáme dostatok aktivačných pracovníčok na vykrytie všetkých služieb, môže sa stať, že naše centrum bude v niektoré dni zatvorené. Všetky tieto termíny nájdete prehľadne spísané v našom kalendári. Nezabudnite si ho vždy pred plánovanou návštevou nášho centra pozrieť, budeme ho postupne aktualizovať (snažíme sa počet "zatvorených" dní minimalizovať). 
  • MC Mamina sa zapojilo do projektu Rovnosť šancí pre každého, ktorý sa zaoberá problematikou diskriminácie v rôznych formách. Ak Vás táto téma zaujala, prečítajte si o tomto projekte viac.
Close Menu