Aktuálne

  • Milí naši návštevníci, aj v mesiaci február sa, žiaľ, nájde viacero dní, počas ktorých bude naše centrum musieť byť zatvorené. Všetky tieto termíny nájdete prehľadne spísané v našom kalendári. Nezabudnite si ho vždy pred plánovanou návštevou nášho centra pozrieť, budeme ho postupne aktualizovať (budeme sa snažiť počet "zatvorených" dní minimalizovať). 
  • Tvorivé dielničky v stredu 20.2.2019 nebudú zo zdravotných dôvodov.
  • Milí rodičia a deti, opäť pre Vás chystáme karneval v MC Mamina. Pripravujeme ho v 2 termínoch - 6.2.2019 doobeda pre menšie detičky a 20.2.2019 poobede. Ak sa chcete zúčastniť, prosím vyplňte prihlasovací formulár.
  • MC Mamina sa zapojilo do projektu Rovnosť šancí pre každého, ktorý sa zaoberá problematikou diskriminácie v rôznych formách. Ak Vás táto téma zaujala, prečítajte si o tomto projekte viac.
  • Vo štvrtok 28.2.2019 o 17.00 hod nás čaká ďalšia prednáška vrámci projektu Rovnosť šancí pre každého, tentokrát na tému Domáce násilie. Konať sa bude v Rodinnom centre Hviezdička. Viete, ako postupovať, keď máte podozrenie, že niečo také sa deje vo vašom okolí? Viete, že za násilie sa nepovažuje len to fyzické či psychické, ale aj ekonomické? Viete, že častokrát sú obeťami nevinné deti, či ženy takmer bez príjmu na RD? Príďte sa dozvedieť viac. Na prednášku je potrebné sa prihlásiť (info na plagátiku).
Close Menu