Aktuálne

  • Chcete sa dozvedieť viac o programe Baby Signs®Nestíhate alebo nemôžete z nejakého dôvodu so svojím dieťatkom navštevovať kurz Baby znakovania, ale chcete s ním komunikovať ešte skôr než začne rozprávať?
    Príďte k nám na seminár a my vám ukážeme, ako a kedy začať znakovať v domácom prostredí. Už 25.6.2019 o 16:30 v MC Mamina.
  • Milí naši návštevníci, keďže ešte stále nemáme dostatok aktivačných pracovníčok na vykrytie všetkých služieb, môže sa stať, že naše centrum bude v niektoré dni zatvorené. Všetky tieto termíny nájdete prehľadne spísané v našom kalendári. Nezabudnite si ho vždy pred plánovanou návštevou nášho centra pozrieť, budeme ho postupne aktualizovať (snažíme sa počet "zatvorených" dní minimalizovať). 
  • Na základe Vašich ohlasov sme sa rozhodli plánovaný Kurz pre rodičov otvoriť a realizovať ho formou samostatných workshopov - nie je teda podmienkou absolvovať celý kurz, prihlásiť sa môžete aj na jednotlivé témy. Presné termíny konania jednotlivých workshopov a ich témy nájdete na plagátiku. Neváhajte a prihláste sa 🙂
  • MC Mamina sa zapojilo do projektu Rovnosť šancí pre každého, ktorý sa zaoberá problematikou diskriminácie v rôznych formách. Ak Vás táto téma zaujala, prečítajte si o tomto projekte viac.
Close Menu