Aktuálne

  • Milí naši priaznivci a priatelia! Chceme sa Vám srdečne poďakovať za Vašu pomoc a podporu. Aj vďaka VÁM sa nám podarilo vyhrať dva projekty, vďaka ktorým v našom centre vznikne baby kútik a lezecké centrum pre staršie deti a zrekonštruujeme naše sociálne zariadenia. Práce sú v plnom prúde a všetci sa už teraz tešíme na to, keď budeme môcť opäť otvoriť a privítať Vás v našich vynovených priestoroch. Máme z toho nesmiernu radosť. Ešte raz ĎAKUJEME.
  • Mikuláš sa blíži a hoci tohto roku nebude možné usporiadať našu tradičnú mikulášsku párty, pripravili sme si pre Vás aspoň malé prekvapenie - ponúkame Vám možnosť objednať si mikulášsky balíček spolu s venovaním od Mikuláša a adventným kalendárom plným aktivít pre rodiny s deťmi. Počet balíčkov je obmedzený, objednať si ich môžete na adrese [email protected] do 2.12.2020.
  • Ani tentokrát nevynecháme našu tradičnú predajnú akciu handmade výrobkov - Handmade dedinka. Prebiehať bude online formou v termíne od 23.11.2020 do 10.12.2020 ako udalosť na FB. Ak máte záujem o predaj alebo bližšie informácie, píšte na mailovú adresu [email protected]
  • Tohto roku sme sa ako kontaktné miesto zapojili do akcie "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?" Vrámci nej môžete s láskou obdarovať jedného zo seniorov, ktorí žijú v domovoch dôchodcov - krabice, ktoré vyzbierame, poputujú konkrétne do SeniorDomu v Slovenskej Ľupči a do Domova seniorov Hronov v Brusne. Bližšie informácie nájdete na plagátiku.
Close Menu