Aktuálne

 • Dojčenie je veľmi citlivá téma od samotného začiatku a s tým je spojené množstvo otázok a nejasností.
  Preto vás spolu s Mamila a Mestom Banská Bystrica pozývame na PODPORNÚ SKUPINU DOJČENIA, ktorá bude už 9.11.2022 o 10:15 hod. Teší sa na Vás laktačná poradkyňa Michaela Lidayová. Potrebné prihlásiť sa na [email protected], príspevok 4 eurá.
 • V MC Mamina sme si pre vás pripravili novú sériu prednášok "PRÍPRAVA NA MATERSTVO". Prvá prednáška bude na tému "ULTRAZVUKOVÉ VYŠETRENIE V TEHOTENSTVE" a uskutoční sa 10.11.2022 o 17:30 hod.
  Prednáškou vás bude sprevádzať gynekologička a pôrodnička MUDr. Kristína Bihariová. Dozviete sa množstvo informácií a rada vám zodpovie na vaše otázky.Prihlásiť sa môžete prostredníctvom mailovej adresy [email protected], príspevok 4 eurá.
 • Po dlhšom čase pre vás pripravujeme HANDMADE ZIMNÚ BURZU, ktorá sa uskutoční 26.11.2022 od 10.00 do 16.00 hod. Počas burzy si môžete nakúpiť originálne výrobky, darčeky a tým podporiť šikovných výrobcov.
  Záujemcovia o predaj svojej handmade tvorby prosíme o registráciu prostredníctvom mailovej adresy [email protected].
 • Naše materské centrum Mamina pokračuje v pomoci pre rodiny z Ukrajiny. Stretnutia prebiehajú vždy v piatok v čase od 9:00-12:00. Detičky majú k dispozícii herničku, rôzne kreatívne aktivity a rodičia kurz slovenčiny. Vstup je bezplatný. 
 • Наш материнський центр «Маміна» продовжує допомагати родинам з України. Завжди по п’ятницях відбуваються зустрічі сімей з 9:00 до 12:00. Діти мають у своєму розпорядженні ігрову кімнату, різноманітні творчі заходи, а батьки – курс словацької мови. Вхід безкоштовний.
 • Vzhľadom na zmenu opatrení sa ruší povinnosť nosiť respirátor v našom Materskom centre. Nosenie respirátorov má však stále význam najmä pre rizikové skupiny osôb, pre starších, chronicky chorých a nezaočkovaných ľudí. 
 • Milé mamičky! Novú ponuku krúžkov si môžete pozrieť v našej sekcii Pravidelné aktivity. Veríme, že si vyberiete a tešíme sa na Vás!
 • Milé maminky, termíny predpôrodného kurzu na rok 2022 sú už k dispozícii.
  Prihlásiť sa môžete tu: https://forms.gle/r5BZhMP67YodWYwr6
 • Tiež by sme Vás radi upozornili na zmenu cenníka vstupov do herne. Ten si môžete pozrieť na danom linku https://www.mcmamina.sk/nova_stranka/cennik/
Close Menu