Aktuálne

  • V časti Ponúkame nájdete aktuálnu ponuku krúžkov, ktoré sme pre Vás v tomto školskom roku pripravili. V tomto týždni (14.-18.9.2020) môžete využiť možnosť prísť si pozrieť ukážkové hodiny zdarma (s výnimkou Happy Gym). Tešíme sa na Vás!

 

  • Milí naši! Máme na Vás veľkú prosbu. Už dlho snívame o rekonštrukcii našich sociálnych zariadení, no kvôli finančnej náročnosti bol tento sen pre nás nedosiahnuteľný. Robíme ale, čo môžeme, aby sme potrebné peniažky nejako získali. Zapojili sme sa do projektovej výzvy Nadácie COOP Jednota, vďaka ktorej by sme mohli získať väčšinu potrebných financií a  náš projekt postúpil do užšieho výberu! Aby sme to dotiahli do víťazného konca, potrebujeme vyhrať hlasovanie, ktoré bude prebiehať v 3 COOP predajniach v Banskej Bystrici - za každých 5 eur nákupu dostanete žetón, ktorý môžete prideliť jednému z 3 projektov. Názov toho nášho je "Čo chceme obnoviť v Mamine, nechýba určite v každej rodine". Hlasovanie prebieha od 2.9.2020 do 30.9.2020. Ešte nikdy sme k rekonštrukcii neboli takto blízko 🙂 Základné info nájdete na plagátiku dole. Ak ste zvedaví na viac informácií a vizualizáciu projektu, pozrite si túto našu stránku. Budeme vďační za každý jeden získaný hlas, spolu to dáme!

 

  • Nezabudnite si pred každou návštevou centra pozrieť náš kalendár, nájdete v ňom aktuálne informácie o prípadnom zatvorení.
Close Menu