Aktuálne

  • Míľa pre mamu 2020 sa tohto roku uskutoční veľmi špecifickým a iným spôsobom. Napriek tomu ale veríme, že sa k oslave Dňa matiek pridáte s nami aj Vy! Tu sú pokyny, ako na to:

1.Prejdite si ako rodina minimálne 1 míľu (1 600m), ale môžete pokojne aj viac v termíne od 4. - 10.mája do 17:00 hod.
2 Zrátajte si počet prejdených kilometrov za celú vašu rodinu
3. Zapíšte sa do zdieľanej kalkulačky
4. Vyzvite vašich fanúšikov, aby vám poslali fotku z prechádzky na váš facebook  alebo namaľovaný obrázok pre mamu:
- srdiečko 
- naše špeciálne míľové slniečko na vymaľovanie
- omaľovánky si môžete stiahnuť aj na tejto adrese 

  • Priatelia, mzrí nás to, ale z preventívnych dôvodov bude naše centrum od utorka 10.3. až do odvolania ZATVORENÉ. Rovnako to platí pre všetky pravidelné aktivity a plánované podujatia. Situáciu budeme priebežne sledovať a veríme, že už čoskoro pre Vás opäť otvoríme. Pre aktuálne info, prosíme, sledujte náš fcb a web.
  • Kvôli šíreniu koronavírusu sa nám život do istej miery zastavil. Bábätká v brušku ale rastú ďalej 🙂 Aby sme vám pomohli čo najlepšie rozbehnúť dojčenie, pripravili sme pre vás kurz dojčenia napriek prijatým opatreniam. Tentokrát sa ho budete môcť zúčastniť online, v pohodlí vášho domova. Všetky potrebné informácie nájdete dole na plagátiku a na tejto stránke. Prihláste sa, neoľutujete 😉
  • Ak ešte neviete, komu venovať svoje 2% z dane, budeme veľmi radi, ak si vyberiete nás. Radi by sme vymenili koberce a zrekonštruovali sociálne zariadenia v našom MC, chýbajú nám na to ale finančné zdroje. Aj takto nám môžete pomôcť 🙂 Postup, ako na to, nájdete tu.
  • Bezplatná možnosť zúčastniť sa individuálnych konzultácií a workshopov kariérového poradenstva v našom centre pokračuje do apríla 2020. Ak sa potrebujete poradiť ohľadom vášho ďalšieho kariérového smerovania po materskej dovolenke, kontaktujte našu kariérovú poradkyňu Mišku Valicovú na tel. čísle 0904 455 653. 
  • Nezabudnite si pred každou návštevou centra pozrieť náš kalendár, nájdete v ňom aktuálne informácie o prípadnom zatvorení 😉
Close Menu