Aktuálne

  • Priatelia, mzrí nás to, ale z preventívnych dôvodov bude naše centrum od utorka 10.3. až do odvolania ZATVORENÉ. Rovnako to platí pre všetky pravidelné aktivity a plánované podujatia. Situáciu budeme priebežne sledovať a veríme, že už čoskoro pre Vás opäť otvoríme. Pre aktuálne info, prosíme, sledujte náš fcb a web.
  • Burza jarných a letných vecí, ktorú sme plánovali uskutočniť v marci, je dočasne zrušená. O tom, či sa uskutoční v náhradnom termíne alebo nie, rozhodne vývoj v nasledujúcich týždňoch. Budeme Vás včas informovať.
  • Ak ešte neviete, komu venovať svoje 2% z dane, budeme veľmi radi, ak si vyberiete nás. Radi by sme vymenili koberce a zrekonštruovali sociálne zariadenia v našom MC, chýbajú nám na to ale finančné zdroje. Aj takto nám môžete pomôcť 🙂 Postup, ako na to, nájdete tu.
  • Kariérny Kompas, In Energy a Materské centrum Mamina vás pozývajú na sériu 4 workshopov zážitkového kariérového poradenstva. Ak sa zamýšľate nad tým, ako ďalej po rodičovskej dovolenke, tieto workshopy môžu byť pre Vás to pravé. Viac informácií nájdete tu.
  • Bezplatná možnosť zúčastniť sa individuálnych konzultácií a workshopov kariérového poradenstva v našom centre pokračuje do apríla 2020. Ak sa potrebujete poradiť ohľadom vášho ďalšieho kariérového smerovania po materskej dovolenke, kontaktujte našu kariérovú poradkyňu Mišku Valicovú na tel. čísle 0904 455 653. 
  • Nezabudnite si pred každou návštevou centra pozrieť náš kalendár, nájdete v ňom aktuálne informácie o prípadnom zatvorení 😉
Close Menu