Členky MC Mamina

Náš hviezdny tím:

Ivona Durániová

štatutárka MC

Yvon je pôrodná asistentka a antropologička v jednom. Dlhodobo žila v Brne, kde študovala a neskôr aj pracovala ako pôrodná asistentka. Má dcérku Tamarku a v našom centre spoluorganizuje Predpôrodné kurzy, Creative - tvorenie pre mamičky, pomáha s knižnicou. Baví ju háčkovanie a iné ručné práce, tvorí šperky, venuje sa rodinnému skautingu a rada si hrá na gitare.

Erika Polakovičová

zástupkyňa štatutára

Erika sa dlhoročne popri škole a práci venovala dobrovoľníctvu, preto ani na rodičovskej dovolenke neleni a pokračuje ďalej. Popri dcérkach Simonke a Dominike sa v našom centre venuje fundraisingu. Aj vďaka nej majú detičky bohaté Mikulášske balíčky 🙂 Okrem toho rada číta, trávi čas s rodinou a kamarátmi a cestuje.

Ivana Jeziorská

členka

Ivka je našou programovou koordinátorkou, čo znamená, že myslí na všetky dôležité termíny a je hlavnou koordinátorkou akcií ako Mikuláš či Karneval. Okrem toho zastupuje kontrolný orgán v MC. Ďalej vedie v centre krúžok Anglický jazyk pre najmenších. So svojimi dvoma dcérami Karolínkou a Katarínkou má o zábavu postarané. Vo voľnom čase rada bicykluje, cvičí, číta knihy a lúšti maľované krížovky.

Viera Longauerová

Členka

Vierka na rodičovskej dovolenke popri svojich dvoch dcérach Terezke a Dorotke znovu objavila svojho kreatívneho ducha a opäť šije, háčkuje, a ked treba, aj maľuje. V našom centre vedie krúžok Montessori hernička, kde rodičom a deťom ukazuje, ako sa môžu spolu hrať a rozvíjať.

Zuzana Holosová

Členka

Zuzka je matfyzáčka a má tri dcéry - Zuzku, Hanku a Marušku. V centre má na starosti organizáciu narodeninových osláv, burzu a tvorbu webstránky. Okrem toho vedie Hudobno-pohybové hry pre deti od 2 rokov. Ľúbi hory, bicykel, hudbu a bosé nohy v tráve. Veľmi rada dáva veciam druhú šancu a zo starých vecí vyrába niečo nové.

Veronika Kosková

členka

Veronika je koordinátorkou osvetových aktivít vrámci projektu "Rovnosť šancí pre každého", pomáha pri komunikácii s verejnosťou, zástupcami mesta a organizácií, písaní projektov, fundraisingu a administratíve. Má 4 deti - Lucku, Martinku, Janka a Tomáška. Rada sa vzdeláva, číta odbornú literatúru a trávi čas s rodinou na spoločných výletoch.

Eva Zdútová

Členka

Evka sa rada realizuje pri kreatívnych činnostiach, najradšej sa venuje háčkovaniu. Má dve deti - dcéru Elisabeth a syna Dávida. V Mamine vedie Hudobno-pohybové hry pre detičky od 1 do 2 rokov. Okrem toho sa spolupodieľa na Creativoch (tvorivé dielne pre mamičky) a Handmade burze. 

Markéta Vigašová

Členka

Markétka je mama Dávida, Adama a Daniela, ktorá si chce život s deťmi vychutnať. Najradšej cestuje po svete s manželom a chlapcami na bicykli. Pred narodením tretieho synčeka sa v našom centre venovala rozvíjaniu zmyslového vnímania a kreativity malých detí na Tvorivých dielničkách. Veľmi rada s deťmi experimentuje a teší sa z ich nadšenia. Momentálne prepadla keramike 🙂 Okrem mamy je právničkou na dovolenke.

Martina Cabanová

Členka

Maťka je vyštudovaná kozmetička vizážistka, ale po škole si našla cestu k zvieratám a tam sa našla. Žila v Brne a pracovala tam v chovprodukte. Potom sa presťahovala do Bratislavy a tam bola tiež pri zvieratkách. Jej záľuby sú scrapbooking, občasné štrikovanie a učí sa šiť. Miluje prírodu, najradšej v nej trávi čas so svojou rodinou a psami. Má jedno dieťa, ročnú dcérku Alžbetku. Snaží sa žiť zerowaste životom a vedie k tomu celú rodinu. Sú závisláci na spoločenských hrách a radi s manželom pozerajú seriály.

Martina Javorková

Členka

Tina je vyštudovaná učiteľka - slovenčinárka. Momentálne je na rodičovskej dovolenke s 2-ročným synom Andrejkom. V materskom centre je takou našou pomocnou rukou, pomôže kde treba :-). Vo voľnom čase rada číta, upratuje, lúšti krížovky.

Dana Maková

Členka

Dada sa v materskom centre venuje účtovníctvu a všetkému, čo sa týka ekonomických záležitostí. Nedávno sa stala dvojnásobnou mamou. Má vyštudovanú ekonomickú školu a popri materskej dovolenke si založila firmu na vedenie účtovníctva. Vo voľnom čase rada strieľa z luku a vyrába šperky zo živice.

Mária Bohunčáková

Členka

Majka je lekárka a mamina dvoch synov - Majka a Miška. V centre ako laktačná poradkyňa o.z. MAMILA vedie kurzy prípravy na dojčenie pre tehotné mamičky a podpornú skupinu dojčenia. Venuje sa aj podpore nosenia detí, tancu, spevu, vzdelávaniu v oblasti výchovy, zdravého stravovania a ochrany životného prostredia.

Katarína Longauerová

Členka

Katka je maminou dvoch detí – školáčky Lenky a malého Romanka. Pre centrum robí sponzoring, personalistiku, píše články do Radničných novín. Miluje čítanie, prírodu, ekológiu a nerobia jej problém ani chlapské roboty.

Lenka Dlhošová

Členka

Lenka je rodená Michalovčanka, dekádu života strávila v Bratislave a zakotvila tu . Majú s manželom dve krásne dcérky. Lenka sa venuje fyzioterapii, srdcovou záležitosťou sú ortopedické odchýlky ako skolióza a deformity nôh. Vo voľnom čase masíruje, trávi čas s priateľmi a dobrou knihou.

Ružena Čiliaková

členka

Ruženka je vyštudovaná učiteľka primárneho vzdelávania. Momentálne všetok čas venuje synčekovi Adamovi a staršej dcérke Ele. V materskom centre pomôže kde treba, tvorí plagáty na rôzne akcie. Vo voľnom čase sa rada kreatívne vyšantí, rada cestuje, fotí, skúma školské prostredie, overuje princípy alternatívnych prístupov ku vzdelávaniu, píše odborné články.

Close Menu