Členky MC Mamina

Náš hviezdny tím:

Tánička

Štatutárka

Členkou nášho materského centra som bola už v čase jeho zrodu, čo o mne zrejme málokto tuší. Ako osem ročná som pomáhala mojej sestre s jeho zariaďovaním, bola som najmladšou aupairkou detí prvých návštevníčok MC. Som šťastná, že ma materské centrum počkalo, kým sa aj ja stanem mamou. Milujem hudbu, smiech, dlhé prechádzky s dcérkou Biankou.

Dada

Členka

Dada sa nikdy nevidela ako matka ale až jej dve deti - Martinko a Natálka dali skutočný zmysel jej životu. V materskom centre sa venuje účtovníctvu a všetkému, čo sa týka ekonomických záležitostí, ale aj rada vypeká koláčiky na rôzne akcie v centre. Má vyštudovanú ekonomickú školu a popri materskej dovolenke si založila firmu na vedenie účtovníctva. Miluje keď je zaneprázdnená a nestíha. Vo voľnom čase rada beha, chodí do lesa. Dúfa že sa raz opäť vráti k streľbe z luku a výrobe šperkov zo živice. Jej najväčším snom je mať svojho koňa a premávať sa s ním po lúkach a kopcoch.

Yvon

Členka

Yvon je pôrodná asistentka a vedkyňa v jednom. Má dve dcérky Tamarku a Natašku. Má na starosti administratívu a všetky veci spojené so správnym fungovaním centra. Snaží sa, aby sa každý návštevník aj každá členka cítili u nás ako doma. Tiež má pod palcom predpôrodné kurzy a knižnicu. Baví ju kreatívne tvorenie, háčkovanie, maľovanie na textil a v poslednej dobe aj šitie.

Erika

Členka

Erika je slobodnou maminkou dcérkam Simonke a Dominike. V Mamine je spolu s Yvon štatutárkou, takže rieši rôzne papierovačky, ale má pod palcom aj fundraising a zháňanie sponzorov. Okrem toho vedie s Majkou aj krúžok Machulka.
Vo volnom čase, ktorého veľa nemá , sa rada stretáva s priateľmi , číta knihy, hrá spoločenské hry a tiež veľmi rada chodí na výlety so svojimi dievčatami.

Katka

Členka

Katka je mamou dvoch detí Lenky a Romanka. Pre centrum píše niektoré projekty, manažuje rekonštrukcie , personálne otázky, píše články do Radničných novín. Má rada prírodu, spoznávanie Slovenska, aktívne vylety a jej najväčším snom je mať karavan.

Darinka

Členka

Darinku vždy bavila práca s deťmi, a preto sa rozhodla pre štúdium učiteľstvo. Paradoxne po skončení školy nikdy neučila, ale rozhodla sa ďalej vzdelávať a to v ekonomickej oblasti. Pred nástupom na materskú dovolenku pracovala na ekonomickom oddelení. Momentálne jej najväčšiu radosť robí jej syn. Energiu si dobíja hlavne na turistike, športovaním a v zime na lyžiach. Keď zvýši čas, oddychuje pri dobrej knihe. V MC Mamina Vás sprevádza v Montessori herničke.

Mirka

Členka

Mirka je mamou 1,5 ročného chlapčeka. V centre má na starosti spravovanie sociálnych sietí, taktiež sem tam vytvorí nejaký plagát a pomáha s knižnicou. Okrem iného pomáha ostatným členkám pri rôznych činnostiach a akciách. Jej záľubou je maľovanie, varenie a popri materskej sa venuje anglickému jazyku - zlepšuje si svoju úroveň a taktiež ho doučuje.

Lucka

Členka

Lucka je mamina dvoch dievčat, jedna škôlkárka a druhá má 1,5 roka. Rada trávi čas s jej rodinou. Je vyštudovaná učiteľka na 1. stupni, práca s deťmi ju napĺňa. Rada pomôže pri rôznych aktivitách. Jej záľubou je varenie, pečenie a poézia.

Dominika

Členka

Dominika vyštudovala grafiku má troch synov, ktorí ju maximálne zamestnávajú. V centre tvorí plagáty na rôzne akcie a vždy pomôže s čím sa dá.

Evka

Členka

Evka sa rada realizuje pri kreatívnych činnostiach, najradšej sa venuje háčkovaniu. Má dve deti - dcéru Elisabeth a syna Davida. V centre sa spolupodieľa na Creativoch (tvorivé dielne pre mamičky) a Handmade burze.

Lenka

Členka

Lenka je rodená Michalovčanka, dekádu života strávila v Bratislave a zakotvila tu. Majú s manželom dve krásne dcérky a tretie dieťatko je na ceste. Lenka sa venuje fyzioterapii, srdcovou záležitosťou sú ortopedické odchýlky ako skolióza a deformity nôh. Vo voľnom čase masíruje, trávi čas s priateľmi a dobrou knihou.

Lenka

Členka

Lenka je vyštudovaná učiteľka. Momentálne je na rodičovskej dovolenke s jej dvoma deťmi - Samkom a Laurinkou. Baví ju chodiť po horách, tancovať, spievať, hrať na gitare a šiť pekné vecičky (nielen) pre jej deti. V centre pomáha s organizovaním akcií a pomôže s čím treba.

Markétka

Členka

Markétka je mama Davidka, Adamka a Danielka, ktorá si chce život s deťmi vychutnať. Najradšej cestuje po svete s rodinou na bicykli a tvorí keramiku. Pred narodením tretieho synčeka sa v našom centre venovala rozvíjaniu zmyslového vnímania a kreativity malých detí na Tvorivých dielničkách a organizovala výlety mamičiek a detí do okolitej prírody. V súčasnosti skrášľuje centrum pri rôznych príležitostiach ako sú Vianoce, či karneval. Okrem mamy je právničkou na dovolenke.

Veronika

Členka

Veronika je koordinátorkou osvetových aktivít vrámci projektu "Rovnosť šancí pre každého", pomáha pri komunikácii s verejnosťou, zástupcami mesta a organizácií, písaní projektov, fundraisingu a administratíve. Má 4 deti - Lucku, Martinku, Janka a Tomáška. Rada sa vzdeláva, číta odbornú literatúru a trávi čas s rodinou na spoločných výletoch.

Maťka

Členka

Maťka je vyštudovaná kozmetička vizážistka, ale po škole si našla cestu k zvieratám a tam sa našla. S rodinou sú veľkí fanúšikovia spoločenských hier. Miluje prírodu, najradšej v nej trávi čas so svojou rodinou a psom. Má dve deti, dcérku Alžbetku a syna Andrejka. Snaží sa žiť zerowaste životom a viesť k tomu celú rodinu.

Ivka

Členka

Ivka je našou programovou koordinátorkou, čo znamená, že myslí na všetky dôležité termíny a je hlavnou koordinátorkou akcií ako Mikuláš či Karneval. Okrem toho zastupuje kontrolný orgán v MC. Ďalej vedie v centre krúžok Anglický jazyk pre najmenších. Vyštudovala UCM v Trnave - anglický jazyk v odbornej komunikácii a cestovala po svete. So svojimi dvoma dcérami Karolínkou a Katarínkou má o zábavu postarané. Vo voľnom čase rada bicykluje, hačkuje, cvičí, číta knihy a lúšti maľované krížovky.

Majka

Členka

Majka je lekárka a mamina dvoch synov - Majka a Miška. V centre ako laktačná poradkyňa o.z. MAMILA vedie kurzy prípravy na dojčenie pre tehotné mamičky a podpornú skupinu dojčenia. Venuje sa aj podpore nosenia detí, tancu, spevu, vzdelávaniu v oblasti výchovy, zdravého stravovania a ochrany životného prostredia.

Martinka

Členka

Martinka je hravá, spoločenská, milá a priateľská. Veľmi rada cestuje, wellnesuje a to jej dodáva energiu, trpezlivosť a nápady na zaujímavé činnosti s jej najmenšími.

Zuzka

Členka

Zuzka je matfyzáčka a má tri dcéry - Zuzku, Hanku a Marušku. V centre má na starosti organizáciu narodeninových osláv, burzu a tvorbu webstránky. Okrem toho vedie Hudobno-pohybové hry pre deti od 2 rokov. Ľúbi hory, bicykel, hudbu a bosé nohy v tráve. Veľmi rada dáva veciam druhú šancu a zo starých vecí vyrába niečo nové.

Monika

Členka

Som kávoholik a veľmi neobsedím. Pokecám s hocikým a som stále v pohybe. Venovala som sa tvorbe obsahu na facebook, no keďže mám už trojročného syna, pomaly sa zberám do práce. Pomáham s propagáciou a bežnými prevádzkovými činnosťami v rámci mojich časových možností.

Tina

Členka

Tina je vyštudovaná učiteľka - slovenský jazyk/filozofia. Má dve deti - škôlkara Andrejka a mladšiu Dianku. V materskom centre má na starosti darovačku, balenie mikulášskych balíčkov, prípravu a organizáciu darovacej burzy. Jej ruky aktívne pomáhajú pri rôznych akciách centra, upratovaní, úpravách priestorov centra a triedení hračiek. Miluje dni plné slnka, smiech, spánok, optimistických a vtipných ľudí

Ruženka

Členka

Som matkou dvoch detí Elky a Adamka, profesne odborná asistentka na PF UMB. V materskom centre mám na starosti z marketingu tvorbu plagátov a pozvánok na rôzne akcie, písanie článkov do Radničných novín, organizáciu a realizáciu darovacej burzy. Vo voľnom čase tvorím, púšťam sa do nových projektov a rada sa učím nové veci, veď "čo ťa nezabije, to ťa posilní".

Close Menu