Členky MC Mamina

Náš hviezdny tím:

Ivona Durániová

štatutárka MC

Yvon je pôrodná asistentka a antropologička v jednom. Dlhodobo žila v Brne, kde študovala a neskôr aj pracovala ako pôrodná asistentka. Má dcérku Tamarku a v našom centre spoluorganizuje Predpôrodné kurzy, Creative - tvorenie pre mamičky, pomáha s knižnicou. Baví ju háčkovanie a iné ručné práce, tvorí šperky, venuje sa rodinnému skautingu a rada si hrá na gitare.

Erika Polakovičová

zástupkyňa štatutára

Erika sa dlhoročne popri škole a práci venovala dobrovoľníctvu, preto ani na rodičovskej dovolenke neleni a pokračuje ďalej. Popri dcérkach Simonke a Dominike sa v našom centre venuje fundraisingu. Aj vďaka nej majú detičky bohaté Mikulášske balíčky 🙂 Okrem toho rada číta, trávi čas s rodinou a kamarátmi a cestuje.

Ivana Jeziorská

členka

Ivka je našou programovou koordinátorkou, čo znamená, že myslí na všetky dôležité termíny a je hlavnou koordinátorkou akcií ako Mikuláš či Karneval. Okrem toho zastupuje kontrolný orgán v MC. Ďalej vedie v centre krúžok Anglický jazyk pre najmenších. So svojimi dvoma dcérami Karolínkou a Katarínkou má o zábavu postarané. Vo voľnom čase rada bicykluje, cvičí, číta knihy a lúšti maľované krížovky.

Viera Longauerová

Členka

Vierka na rodičovskej dovolenke popri svojich dvoch dcérach Terezke a Dorotke znovu objavila svojho kreatívneho ducha a opäť šije, háčkuje, a ked treba, aj maľuje. V našom centre vedie krúžok Montessori hernička, kde rodičom a deťom ukazuje, ako sa môžu spolu hrať a rozvíjať.

Zuzana Holosová

Členka

Zuzka je matfyzáčka a má tri dcéry - Zuzku, Hanku a Marušku. V centre má na starosti organizáciu narodeninových osláv, burzu a tvorbu webstránky. Okrem toho vedie Hudobno-pohybové hry pre deti od 2 rokov. Ľúbi hory, bicykel, hudbu a bosé nohy v tráve. Veľmi rada dáva veciam druhú šancu a zo starých vecí vyrába niečo nové.

Veronika Kosková

členka

Veronika je koordinátorkou osvetových aktivít vrámci projektu "Rovnosť šancí pre každého", pomáha pri komunikácii s verejnosťou, zástupcami mesta a organizácií, písaní projektov, fundraisingu a administratíve. Má 4 deti - Lucku, Martinku, Janka a Tomáška. Rada sa vzdeláva, číta odbornú literatúru a trávi čas s rodinou na spoločných výletoch.

Eva Zdútová

Členka

Evka sa rada realizuje pri kreatívnych činnostiach, najradšej sa venuje háčkovaniu. Má dve deti - dcéru Elisabeth a syna Dávida. V Mamine vedie Hudobno-pohybové hry pre detičky od 1 do 2 rokov. Okrem toho sa spolupodieľa na Creativoch (tvorivé dielne pre mamičky) a Handmade burze. 

Markéta Vigašová

Členka

Markétka je mama Dávida, Adama a Daniela, ktorá si chce život s deťmi vychutnať. Najradšej cestuje po svete s manželom a chlapcami na bicykli. Pred narodením tretieho synčeka sa v našom centre venovala rozvíjaniu zmyslového vnímania a kreativity malých detí na Tvorivých dielničkách. Veľmi rada s deťmi experimentuje a teší sa z ich nadšenia. Momentálne prepadla keramike 🙂 Okrem mamy je právničkou na dovolenke.

Martina Cabanová

Členka

Maťka je vyštudovaná kozmetička vizážistka, ale po škole si našla cestu k zvieratám a tam sa našla. Žila v Brne a pracovala tam v chovprodukte. Potom sa presťahovala do Bratislavy a tam bola tiež pri zvieratkách. Jej záľuby sú scrapbooking, občasné štrikovanie a učí sa šiť. Miluje prírodu, najradšej v nej trávi čas so svojou rodinou a psami. Má jedno dieťa, ročnú dcérku Alžbetku. Snaží sa žiť zerowaste životom a vedie k tomu celú rodinu. Sú závisláci na spoločenských hrách a radi s manželom pozerajú seriály.

Martina Javorková

Členka

Tina je vyštudovaná učiteľka - slovenčinárka. Momentálne je na rodičovskej dovolenke s 2-ročným synom Andrejkom. V materskom centre je takou našou pomocnou rukou, pomôže kde treba :-). Vo voľnom čase rada číta, upratuje, lúšti krížovky.

Dana Maková

Členka

Dada sa v materskom centre venuje účtovníctvu a všetkému, čo sa týka ekonomických záležitostí. Nedávno sa stala dvojnásobnou mamou. Má vyštudovanú ekonomickú školu a popri materskej dovolenke si založila firmu na vedenie účtovníctva. Vo voľnom čase rada strieľa z luku a vyrába šperky zo živice.

Mária Bohunčáková

Členka

Majka je lekárka a mamina dvoch synov - Majka a Miška. V centre ako laktačná poradkyňa o.z. MAMILA vedie kurzy prípravy na dojčenie pre tehotné mamičky a podpornú skupinu dojčenia. Venuje sa aj podpore nosenia detí, tancu, spevu, vzdelávaniu v oblasti výchovy, zdravého stravovania a ochrany životného prostredia.

Katarína Longauerová

Členka

Katka je maminou dvoch detí – školáčky Lenky a malého Romanka. Pre centrum robí sponzoring, personalistiku, píše články do Radničných novín. Miluje čítanie, prírodu, ekológiu a nerobia jej problém ani chlapské roboty.

Close Menu