Členky MC Mamina

Náš hviezdny tím:

Ivona Durániová

štatutárka MC

Yvon je pôrodná asistentka a antropologička v jednom. Dlhodobo žila v Brne, kde študovala a neskôr aj pracovala ako pôrodná asistentka. Má dcérku Tamarku (2 roky) a v našom centre spoluorganizuje Predpôrodné kurzy, Creative - tvorenie pre mamičky, pomáha s knižnicou. Baví ju háčkovanie a iné ručné práce, tvorí šperky, venuje sa rodinnému skautingu a rada si hrá na gitare.

Erika Polakovičová

zástupkyňa štatutára

Erika sa dlhoročne popri škole a práci venovala dobrovoľníctvu, preto ani na rodičovskej dovolenke neleni a pokračuje ďalej. Popri dcérkach Simonke a Dominike sa v našom centre venuje fundraisingu. Aj vďaka nej majú detičky bohaté Mikulášske balíčky 🙂 Okrem toho rada číta, trávi čas s rodinou a kamarátmi a cestuje.

Ivana Jeziorská

členka

Ivka je našou programovou koordinátorkou, čo znamená, že myslí na všetky dôležité termíny a je hlavnou koordinátorkou akcií ako Mikuláš či Karneval. Okrem toho zastupuje kontrolný orgán v MC. Ďalej vedie v centre krúžok Anglický jazyk pre najmenších. So svojimi dvoma dcérami Karolínkou a Katarínkou má o zábavu postarané. Vo voľnom čase rada bicykluje, cvičí, číta knihy a lúšti maľované krížovky.

Viera Longauerová

Členka

Vierka na rodičovskej dovolenke popri svojich dvoch dcérach Terezke a Dorotke znovu objavila svojho kreatívneho ducha a opäť šije, háčkuje, a ked treba, aj maľuje. V našom centre vedie krúžok Montessori hernička, kde rodičom a deťom ukazuje, ako sa môžu spolu hrať a rozvíjať.

Zuzana Holosová

Členka

Zuzka je matfyzáčka a má tri dcéry - Zuzku, Hanku a Marušku. V centre má na starosti organizáciu narodeninových osláv, burzu a tvorbu webstránky. Pred narodením Marušky viedla Hudobno-pohybové hry pre deti od 2 rokov. Ľúbi hory, bicykel, hudbu a bosé nohy v tráve. Veľmi rada dáva veciam druhú šancu a zo starých vecí vyrába niečo nové.

Veronika Kosková

členka

Veronika je koordinátorkou osvetových aktivít vrámci projektu "Rovnosť šancí pre každého", pomáha pri komunikácii s verejnosťou, zástupcami mesta a organizácií, písaní projektov, fundraisingu a administratíve. Má 4 deti - Lucku, Martinku, Janka a Tomáška. Rada sa vzdeláva, číta odbornú literatúru a trávi čas s rodinou na spoločných výletoch.

Jana Peková

Členka

 Janka vyštudovala Sociálnu pedagogiku na PF UMB v Banskej Bystrici. Pracuje v štátnej správe v oblasti kontroly. Má dve deti - syna Matúša a dcéru Evku. V materskom centre sa venuje práci s aktivačnými pracovníkmi. Vo voľnom čase rada pečie výborné koláče, ktoré potom s radosťou rozdáva 🙂

Markéta Vigašová

Členka

Markétka je mama Dávida a Adama, ktorá si chce život s deťmi vychutnať. Najradšej cestuje po svete s manželom a chlapcami na bicykli. V našom centre sa venuje rozvíjaniu zmyslového vnímania a kreativity malých detí na Tvorivých dielničkách. Veľmi rada s deťmi experimentuje a teší sa z ich nadšenia. Momentálne prepadla keramike 🙂 Okrem mamy je právničkou na dovolenke.

Eva Zdútová

Členka

Evka sa rada realizuje pri kreatívnych činnostiach, najradšej sa venuje háčkovaniu. Len nedávno sa stala dvojnásobnou maminou, narodil sa jej syn Dávid. So staršou dcérou Elisabeth viedla kedysi v našom centre športový krúžok, neskôr Hudobno-pohybové hry pre detičky od 1 do 2 rokov. Okrem toho sa spolupodieľa na Creativoch (tvorivé dielne pre mamičky) a Handmade burze. 

Mária Senčeková

Členka

Majka momentálne takmer všetok svoj čas venuje synčekovi Alexovi. Keď si ale predsalen nájde voľnú chvíľu, rada sa venuje športu, turistike, knihám. Bavia ju tiež krížovky (hlavne maľované) a všelijaké logické hry. V materskom centre má na starosti propagáciu  a komunikáciu na Facebooku a pomáha s účtovníctvom.

Martina Javorková

Členka

Tina je vyštudovaná učiteľka - slovenčinárka. Momentálne je na rodičovskej dovolenke s 2-ročným synom Andrejkom. V materskom centre je takou našou pomocnou rukou, pomôže kde treba :-). Vo voľnom čase rada číta, upratuje, lúšti krížovky.

Close Menu